Promocja książki o Prof. Wacławie Szybalskim i wernisaż wystawy – 8.11.2018 g.15

29 października, 2018 /

Z niezmierną radością informujemy, iż ukazała się właśnie długo oczekiwana książka o prof. Wacławie Szybalskim: „Wacław Szybalski o Lwowie, genach, istocie życia i noblistach”, autorstwa Jarosława Abramowa-Newerlego. W związku z tym, już 8 listopada 2018 o godz. 15.00 Fundacja Profesora Wacława Szybalskiego oraz Wydawnictwo Uniwersytetu Gdańskiego zapraszają na uroczystą laudację książki oraz wernisaż wystawy poświęconej Profesorowi Wacławowi Szybalskiemu do Biblioteki Głównej UG (sala wystawowa na I piętrze).

Promocja książki odbędzie się z udziałem autora, Pana Jaroslawa Abramowa – Newerly’ego, co stworzy szczególna okazję do rozmowy i uzyskania książki z jego podpisem. Organizatorzy zaprażają wszystkich gości na symboliczną lampkę wina przy dźwiękach muzyki. Zapraszamy!

Zachęcamy do zapoznania się z tą wartościową publikacją, za którą  Wydawnictwo Uniwersytetu Gdańskiego i Fundacja Profesora Wacława Szybalskiego otrzymały wyróżnienie podczas 22. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie

Informacje o książce na stronie Wydawnictwa UG.

Zaproszenie na promocję książki